Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

LULANDO Art Collection Wałek do łóżeczka Velvet – Forest

89.90 

Wałek LULANDO zapewni nie tylko zdrowy i spokojny sen w zaciszu domowym, ale również w trakcie spaceru. Jako wkładka w wózku ograniczy również przestrzeń po to, by dziecko leżało stabilnie i miało zapewnione odpowiednie warunki do odpoczynku na świeżym powietrzu. Marka LULANDO do produkcji artykułów dziecięcych wykorzystuje wysokiej jakości tkaniny, pochodzące wyłącznie od renomowanych europejskich producentów. Wałek do łóżeczka uszyto z materiałów spełniających najściślejsze wymagania stawiane produktom, mającym kontakt z wrażliwą skórą niemowląt i małych dzieci.

Dostępność: Na stanie

Mamo, tato chcecie zapewnić maleństwu wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas snu? Marka LULANDO ma doskonałe rozwiązanie, jakim jest wałek do łóżeczka z serii Art Collection, chroniący delikatną główkę dziecka przed zderzeniem z drewnianymi, twardymi szczebelkami. Oferowany produkt, pełniący funkcję „izolatora”, wyciszy i odseparuje dziecko od głośnych dźwięków, wytwarzając mu przy okazji spokojną aurę. Dzięki jej przyjemniej harmonii odpłynie ono z łatwością do kolorowej krainy snów. W przypadku, gdy maluch śpi z rodzicami w jednym łóżku, warto wydzielić mu strefę bezpiecznego komfortu za pomocą wałka. Produkt LULANDO zapewni nie tylko zdrowy i spokojny sen w zaciszu domowym, ale również w trakcie spaceru. Jako wkładka w wózku ograniczy również przestrzeń po to, by dziecko leżało stabilnie i miało zapewnione odpowiednie warunki do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Starsze dziecko też będzie miało ogromną radość z wałka LULANDO, traktując go jako miękką przytulankę podczas codziennej zabawy albo jako wygodne oparcie podczas czytania książki w pozycji leżącej na podłodze. Poza tym produkt wyróżnia się estetycznym wyglądem, który powoduje, że pokoik nabiera wyjątkowości oraz nowoczesnego charakteru. Niewątpliwie wałek będzie trafionym elementem dekoracyjnym.
Marka LULANDO do produkcji artykułów dziecięcych wykorzystuje wysokiej jakości tkaniny, pochodzące wyłącznie od renomowanych europejskich producentów. Zgodnie z tym wałek do łóżeczka uszyto z materiałów spełniających najściślejsze wymagania stawiane produktom, mającym kontakt z wrażliwą skórą niemowląt i małych dzieci.

Wałek do łóżeczka wykonano ze 100% bawełny, a jego końcówki obszyto miękką i pluszową w dotyku dzianiną VELVET, przeznaczoną w szczególności dla dzieci. Struktura oraz wygląd materiału przypominają aksamit lub welur. Grube oraz sprężyste wypełnienie produktu LULANDO stanowi włóknina silikonowa, którą cechują właściwości antyalergiczne oraz przewiewność. Jest też bezwonna, nie prószy się i nie wydziela żadnych związków chemicznych. Wykorzystane materiały (bawełna, wypełnienie oraz nici) są potwierdzone certyfikatem Oeko-Tex – Klasa I, a sama dzianina VELVET posiada Oeko-Tex – Klasa II.
Po rozpakowaniu należy produkt delikatnie uformować, by nadać mu właściwy kształt.

Wymiary wałka do łóżeczka: 190 cm, średnica 10 cm.
Wymiary mogą się różnić (+/-) 3 cm.

Skład wałka do łóżeczka:
Materiał wierzchni: 100% Bawełna, 100% Poliester,
Wypełnienie: 100% Poliester (antyalergiczna włóknina silikonowa)

EAN: 5902659885944