Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

LULANDO Ręcznik frotte Biały + Szary w białe gwiazdki

79.00 

Dzięki zastosowaniu dwustronnej struktury materiału ręcznik może pełnić dodatkowo rolę kocyka. Kaptur chroni głowę i szyję dziecka przed zimnem i przeciągiem po kąpieli, zapewniać mu komfortowe ciepło. Ręcznik posiada certyfikat Standard 100 by Oeko-Tex – Klasa I.

Dostępność: Na stanie

Duży, miękki i chłonny ręcznik dla dzieci wykonany z materiału o dwustronnej strukturze: frotty, która doskonale wchłania wodę i polaru, który utrzymuje ciepło przez długi czas. Dzięki zastosowaniu dwustronnej struktury materiału ręcznik może pełnić również rolę kocyka. Kaptur chroni głowę i szyję dziecka przed zimnem i przeciągiem po kąpieli, zapewniać mu komfortowe ciepło. Ręcznik nie zmienia kolorów, kształtu oraz właściwości w wyniku wielokrotnego prania.

Ręcznik posiada certyfikat Standard 100 by Oeko-Tex – Klasa I, co oznacza że materiały, z których się składa spełniają najściślejsze wymagania stawiane produktom mającym kontakt z wrażliwą skórą niemowląt i małych dzieci.

Do ręcznika dołączona jest myjka kąpielowa (25 cm x 25 cm), wykonana z tego samego materiału pomocna przy kąpieli maluszka.

Ręcznik został zapakowany w ekologiczne, ozdobne pudełko – idealny na prezent. Produkt został wyprodukowany w Unii Europejskiej.

 

Wymiary ręcznika: 80 cm x 100 cm (+/- 2 cm)

 

Skład:

Ręcznik: 86% Bawełna; 14% Poliester

Kaptur: 100% Bawełna

 

Sposób pielęgnacji: Można prać w pralce w temperaturze 40 stopni C.

EAN: 5902659883483