Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

Pieluszki tetrowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pieluszki tetrowe powstały z miłości do maluszków

Pieluszki tetrowe to doskonały substytut pieluszek jednorazowych ułatwiający pielęgnację maluszka. Produkt ten powstał z myślą świeżo upieczonych rodzicach, którzy cenią zdrowe, ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania. Stosowanie pieluch tetrowych daje wiele korzyści – pozytywnie wpływa zarówno na zdrowie dziecka, jak i na stan środowiska naturalnego m.in. jako pieluszka do wielokrotnego użytku. Pielucha tetrowa jest wolna od toksycznych substancji, przez co nie wywołuje żadnych podrażnień oraz kojąco wpływa na wrażliwą skórę noworodków i niemowląt.
Pieluszki tetrowe to produkt o szerokim spektrum zastosowań. Każdy rodzic może wykorzystać te pieluszki na wiele różnych sposobów między innymi jako:
• okrycie stwarzające odpowiednią atmosferę do karmienia maluszka w miejscach publicznych,
• podkładkę na ramię, gdy rodzic nosi pociechę tuż po jedzeniu,
• cienki i lekki ręcznik po wieczornej kąpieli,
• podkładkę do przewijania,
• przyjemny w dotyku kocyk do otulenia pociechy w wózku czy w foteliku.

Pieluchy tetrowe z wysokiej jakości materiału

W trosce o dobro najmłodszych marka LULANDO do uszycia pieluszek tetrowych wykorzystała certyfikowany materiał pochodzący wyłącznie od renomowanych dostawców. Każda z nich została w całości wykonana z naturalnej bawełny. Krawędzie pieluszek tetrowych zostały obszyte, co sprawia, że są bardziej wytrzymałe i odporne na skutek użytkowania.

Najwyższą jakość materiału potwierdza znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych Standard 100 by Oeko – Tex – Klasa I. Dzięki temu pieluszki tetrowe są idealnym produktem dla małych alergików.

W sprzedaży dostępne są też pieluszki flanelowe.