Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

LULANDO Art Collection Pieluszki flanelowe 70×80 cm – Plane 5 szt.

49.90 

Pieluszki flanelowe mają wiele zastosowań. Nadadzą się jako nakrycie podczas karmienia w miejscach publicznych czy podkładka na ramię podczas noszenia dziecka po jedzeniu. Pieluszki mogą zabezpieczyć prześcieradło przed ulewaniem czy też posłużyć jako pomocnik podczas kąpieli.

Dostępność: Na stanie

W wyprawce dla niemowlaka powinny znaleźć się flanelowe pieluszki z serii Art Collection, które przydają się w wielu sytuacjach – w domu, na spacerze czy w podróży. Dla rodziców uwielbiających zdrowe i ekologiczne rozwiązania są one niezbędnikiem w codziennej opiece nad dzieckiem. Coraz częściej rezygnują oni z używania jednorazowych pampersów, które są mniej przyjazne dla środowiska na rzecz pieluszek z bawełnianej flaneli. Produkt ten jest wolny od toksycznych substancji, przez co nie wywołuje podrażnień i kojąco wpływa na wrażliwą skórę maluszka. Pieluszki są przewiewne i pozwalają skórze oddychać.
Niezawodność jest ogromną zaletą pieluszek LULANDO. W każdej sytuacji mama może liczyć na to, że pieluszka wybawi ją z różnych codziennych opresji, na przykład jako nakrycie podczas karmienia w miejscach publicznych czy podkładka na ramię, gdy nosi malca po jedzeniu. Pieluszek można śmiało używać na wiele sposobów – uzupełniają one między innymi wyposażenie łóżeczka, by zabezpieczyć prześcieradło przed ulewaniem czy też posłużą jako pomocnik podczas kąpieli.

Pieluszka jest doskonałym elementem, który wzbogaca zawartość torby na spacer. W ciepłe letnie dni posłuży jako cienki, oddychający kocyk bądź jako podkładka do przewijania w miejscach publicznych, na przykład na ławce w parku czy w restauracji. Pieluszki, charakteryzujące się wyjątkową szatą graficzna, stanowią ogromne wsparcie dla rodziców w opiece nad dzieckiem. Wykonane zostały z bawełnianej flaneli objętej znakiem Standard 100 by Oeko -Tex – Klasa I, co oznacza, że spełniają najściślejsze wymagania przewidziane dla wrażliwej skóry niemowląt i małych dzieci. Dodatkowo obszycie ich krawędzi sprawia, że są bardziej wytrzymałe i odporne na warunki użytkowania. W trosce o dobro dzieci marka LULANDO do produkcji pieluszek wykorzystała materiał pochodzący wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych dostawców. Nie tylko rodzice pokochają produkt, ale też maluchy, które nie wyobrażają sobie snu bez wtulenia się w ukochaną białą, miękką pieluszkę. Zestaw LULANDO składa się z 5 pieluszek flanelowych.

Skład: 100% bawełniana flanela

Wymiary: 70 cm x 80 cm

EAN: 5902659886132