Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

Pieluszki flanelowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Pieluszki flanelowe

Pieluchy flanelowe to niezbędna rzecz, która powinna znaleźć się w wyprawce dla niemowlaka. Rodzice coraz częściej rezygnują z używania jednorazowych pampersów, które są mniej przyjazne dla środowiska na rzecz pieluszek flanelowych. Dlatego, że są one wolne od toksycznych substancji przez co nie wywołują podrażnień i kojąco wpływają na wrażliwą skórę maluszka. Pieluszki flanelowe są przewiewne i pozwalają skórze dziecka w pełni oddychać.

Dlaczego warto korzystać z pieluch flanelowych?

Podstawowym elementem każdej wyprawki niemowlęcej są pieluszki flanelowe dla niemowląt. Wielość zastosowań pieluszek jest wręcz niezastąpiona – są one prawdziwym wybawieniem praktycznie wszędzie, m.in. w domu, na spacerze czy w podróży.

W każdej sytuacji rodzic może liczyć na to, że pieluszki flanelowe uratują go z niektórych codziennych opresji, na przykład jako nakrycie podczas karmienia w miejscach publicznych czy podkładka na ramię, gdy nosi malca po jedzeniu. Pieluszek można śmiało używać na kilka sposobów – uzupełniają one wyposażenie łóżeczka, by zabezpieczyć prześcieradło przed ulewaniem czy też posłużą jako pomocnik podczas kąpieli.

Bezpieczne dla wrażliwej skóry malucha

Pieluszki flanelowe wyróżnia wyjątkowa szata graficzna w ciekawej, pastelowej kolorystyce. Uszyte zostały z bawełnianej tkaniny flanelowej, której wysoką jakość potwierdza znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych Standard 100 by Oeko – Tex – Klasa I. Pieluszki flanelowe mają obszyte krawędzie, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i odporne na warunki użytkowania.