Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

LULANDO Otulacz Snoozy 2,3-4,5kg – Kremowy

99.00 

Marka LULANDO wprowadziła na rynek otulacz SNOOZY, wykonany z gęstych, ciasno ze sobą splecionych włókien bawełny organicznej, nieosłabionych w trakcie produkcji procesami chemicznymi. Bawełna ta jest zdrowa dla organizmu dziecka – nie tylko przyjemnie otula, ale też oddycha i zachowuje się jak „druga skóra”.

Dostępność: Na stanie

SKU: BF00000203 Kategorie: ,

Otulacz SNOOZY to zdrowy i spokojny sen dla naszych pociech!
Organizowanie wyprawki jest przyjemną czynnością dla przyszłych mam. Każda z nich pragnie zapewnić najlepsze i komfortowe warunki dla swojego maluszka, zaopatrując go w gamę niezbędnych artykułów m.in. wózek, nosidełko, wanienkę, kocyki czy zabawki. Niezbędną rzeczą, jaka powinna znaleźć się w tym zestawieniu, jest też otulacz SNOOZY od LULANDO, który działa kojąco na dziecko. Szczelne owinięcie noworodka przypomni mu czas, spędzony w brzuszku mamy, ułatwiając zaśnięcie i gwarantując spokojny sen. Dodatkowo pomoże mu w złagodzeniu odruchów moro, będących fizjologiczną reakcją na nagły bodziec. Miękki kokon LULANDO, w przypadku nasilonego wzdrygania się niemowlaka i nadmiernej nerwowości w pierwszej kolejności przyniesie mu wyciszenie i spokój.

Marka LULANDO wprowadziła na rynek otulacz SNOOZY, wykonany z gęstych, ciasno ze sobą splecionych włókien bawełny organicznej, nieosłabionych w trakcie produkcji procesami chemicznymi. Bawełna ta jest zdrowa dla organizmu dziecka – nie tylko przyjemnie otula, ale też oddycha i zachowuje się jak „druga skóra”. Jej trwałość wynika nie tylko z braku pestycydów i innych środków chemicznych, ale także ze specjalnej metody tkania. Dzięki temu produkt, oferowany przez LULANDO, nie ulega szybko przetarciom. Mało tego, materiał organiczny z domieszką elastanu cechuje też delikatność, aksamitna miękkość oraz antyalergiczność. Nie uczuli ona ani nie podrażni skóry maluszka. Otulacz SNOOZY także idealnie sprawdzi się w przypadku wszystkich alergików ze skłonnościami do atopowego zapalenia skóry.
Tkanina organiczna jest bezpieczna dla dziecka. Nie będzie krępować jego ruchów, a wręcz pod ich wpływem lekko się rozciągnie. W miękki otulacz wszyto jedną taśmę z dwoma suwadłami na obu końcach materiału. Zabezpieczono je dodatkową tkaniną, by w ten sposób ochronić szyjkę maluszka przed podrażnieniami. Kokon można rozpinać od góry i od dołu, dzięki czemu mama będzie mogła szybko i sprawnie zmienić pieluszkę dziecku. Użytkowanie otulacza SNOOZY to czyste źródło korzyści, będące wsparciem w procesie integracji sensorycznej.

Wymiary otulacza SNOOZY:
1 rozmiar – waga dziecka 2,3 kg – 4,5 kg,

Wymiary mogą różnić się o -/+ 2 cm.

Skład otulacza SNOOZY:
92% Bawełna organiczna
8% Elastan

EAN: 5902659885890