Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

LULANDO Art Collection Kokon Velvet – Plane

179.90 

Wielofunkcyjny kokon Baby-Nest z serii Art Collection to ogromne wsparcie dla rodziców w opiece nad dzieckiem. Mata do spania i leżenia została obszyta wałkiem w celu zapewnienia bezpieczeństwa maluszkowi. Spełnia ona doskonale funkcję usypiacza na takiej zasadzie, że otula maluszka, zapewniając mu przy tym spokój oraz ciszę.

Dostępność: Na stanie

Każda mama chce przychylić nieba swojemu dziecku, zapewniając mu najlepsze warunki do życia. W pierwszych miesiącach życia maluszka jest najważniejszy zdrowy i spokojny sen. Nie ma on jeszcze uregulowanego zegara dobowego snu i czuwania. Rodzice, mając to na uwadze, starają się mu pomóc w kształtowaniu prawidłowego rytmu, by pociecha powoli mogła zacząć spać o określonych porach dnia i nocy. Przedmiotem, który ułatwi proces stymulacji, jest wielofunkcyjny kokon Baby-Nest z serii Art Collection. Spełnia on doskonale funkcję usypiacza na takiej zasadzie, że otula maluszka, zapewniając mu przy tym spokój oraz ciszę. Produkt LULANDO tłumi głośnie dźwięki i ogranicza przestrzeń dziecku, co przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu. Kokona można używać na wiele różnych sposobów, na przykład w łóżku rodziców jako zabezpieczenie malucha przed przygnieceniem. Produkt ułatwi też ułożenie dziecka w pozycji bocznej w łóżeczku oraz zapewnia odpowiednie warunki do spania podczas spacerów. Baby-Nest jest doskonałym azylem dla maluszka. Bez problemu można przenosić go w różne miejsca w domu jako miękki i wygodny materac do leżakowania zarówno na kanapie, jak i na dywanie.

Wielofunkcyjny kokon Baby-Nest z serii Art Collection to ogromne wsparcie dla rodziców w opiece nad dzieckiem. Mata do spania i leżenia została obszyta wałkiem w celu zapewnienia bezpieczeństwa maluszkowi. Jej wypełnienie stanowi antyalergiczna pianka poliuretanowa, obleczona dwustronną poszewką – z jednej strony uszytą z 100% białej bawełny a z drugiej strony – z nieprzemakalnej dzianiny frotte z membraną (82% bawełna, 18% poliester), która posiada oddychającą powłokę i barierę antyalergiczną. Dzięki użyciu tego wodoodpornego materiału gąbka będzie zawsze sucha i czysta. Pokrowiec na piankę doskonale chroni ją m.in. przed plamami, wilgocią, brudem czy nocnym moczeniem. Jest łatwy do utrzymania w czystości – w razie potrzeby można go zdjąć i wyprać.

Wałek wypełniono kulką fillball, produkowaną na bazie starannie wyselekcjonowanego, innowacyjnego włókna poliestrowego z apreturą silikonową. Dodatkowo powłóczono ją wysokiej klasy włókniną polipropylenową, charakteryzująca się dużą wytrzymałością na rozciąganie, rozrywanie i ścieranie. Na całym obwodzie wałka wszyto taśmę z dwoma suwakami, by w prosty i szybki sposób można było zdjąć poszewkę i ją uprać. Dwa końce wałka są zapinanie za pomocą klamerki przymocowanej do regulowanej taśmy nośnej. Z kolei materiałami, którymi powleczono wałek i matę, są 100% bawełna oraz VELVET, nadający produktowi miękkości. Wzór graficzny na materiale został zaprojektowany specjalnie przez LULANDO. Wykorzystane materiały (bawełna, pianka poliuretanowa i wypełnienie) do produkcji Baby-Nest posiadają certyfikat Oeko-Tex Klasa I, zaś sama dzianina VELVET Oeko-Tex II Klasa. Kokon zapakowany w torbę foliową PCV z suwakiem jest łatwy do przechowywania.

Ostrzeżenie:
Produkt należy stosować tylko na płaskim podłożu. W kokonie nie należy przenosić dziecka. Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej.

Wymiary Baby Nest – wielofunkcyjnego kokona dla dziecka VELVET:
Powierzchnia spania: 65 cm x 30 cm,
Wymiary zewnętrze: 80 cm x 45 cm x 15 cm.
Wymiary mogą się różnić +/- 2 cm

Skład:
Materiał wierzchni Baby-Nest:
Powierzchnia spania: 100% Bawełna/100% Poliester
Poszewka na wałek: 100% Poliester

Poszewka na materac:
jedna strona poszewki: 100% Bawełna
druga strona poszewki: 82% Bawełna, 18% Poliester/Membrana: 100% Poliuretan
Poszewka na wałek: 100% Poliester

Wypełnienie:
Wypełnienie wałka: 100% Poliester (antyalergiczna kulka poliestrowa)
Materac: 100% PU (antyalergiczna pianka poliuretanowa)

EAN: 5902659886002