Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

Sofa dla dziecka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Sofa dla dziecka – wygodny i ładny mebelek do pokoiku

Sofa dla dziecka to mebelek, który idealnie pasuje do pokoiku dziecięcego. Najmłodsi lubią naśladować rodziców i mieć podobne rzeczy tylko w wersji „mini”, więc sofa idealnie się do nich zalicza. W królestwie dzieci oprócz miejsca do spania powinna właśnie znajdować się sofa dla dziecka, która zapewni mu odpowiedni komfort. Na rozkładanej sofie w wygodnej pozycji może poczytać książeczkę, obejrzeć bajkę, a nawet zdrzemnąć się po obiedzie.

Sofa dla dziecka, którą wyróżnia nowoczesny design, potrafi odmienić charakter wnętrza. Jej konstrukcja powinna być stabilna. Dodatkowo mebelek powinien być praktyczny i lekki, aby dziecko mogło go przesuwać z kąta w kąt.

Z jakich materiałów powinna być wykonana sofa dla dziecka??

Dobrze jest wybrać model sofy dla dziecka w równym stopniu wygodnej, co estetycznej. Mebelek wypoczynkowy powinien być wykonany z bardzo trwałej i miękkiej pianki poliuretanowej, a obicie z certyfikowanej bawełny. Dlatego, że ten materiał, którego jakość potwierdza światowy znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych Standard 100 by Oeko-Tex – Klasa, jest:
• bezpieczny i przyjazny dla wrażliwej skóry dziecka,
• nie wywołuje żadnych alergii ani podrażnień,
• miły i przyjemny w dotyku,
• ma dobre właściwości oddychające.

Jeśli brakuje miejsca w pokoiku dziecięcym na kolejny mebelek, polecamy sofę dla dziecka Classic, która nie zajmuje dużo miejsca. Znajdziesz ją w naszym sklepie LULANDO!