Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

LULANDO Podkład wodoodporny na łóżko 60×90 cm

29.90 

Dzięki użyciu naszego pokrowca materac jest zawsze suchy i czysty. Pokrowiec świetnie ochrania materac m.in. przed plamami, wilgocią, brudem, potem, nocnym moczeniem, wydłużając tym samym żywotność materaca. Wodoodporny podkład na materac LULANDO posiada certyfikat Standard 100 by Oeko-Tex– Klasa I, co oznacza że wszystkie materiały, z których się składa spełniają najściślejsze wymagania stawiane produktom mającym kontakt z wrażliwą skórą niemowląt i małych dzieci.

Dostępność: Na stanie

SKU: BF00000525 Kategorie: ,

Główne cechy pokrowca:

– wodoodporny i pochłaniający wilgoć

– posiada oddychającą powłokę

– posiada barierę antyalergiczną

– dla wysokich materacy do 40 cm grubości

– można prac w wysokich temperaturach do 90 stopni C

– odporny na suszenie w suszarkach automatycznych, w wysokiej temperaturze do 70 stopni C

 

Dzięki użyciu naszego pokrowca materac jest zawsze suchy i czysty. Pokrowiec świetnie ochrania materac m.in. przed plamami, wilgocią, brudem, potem, nocnym moczeniem, wydłużając tym samym żywotność materaca. Produkt odpowiedni dla alergików – posiada barierę antyalergiczną, można prac go w pralce w bardzo wysokiej temperaturze, co gwarantuje pozbycie się roztoczy i bakterii, zachowując tym samym wysokie walory użytkowe pokrowca. Dzięki czterem gumom umieszczonym na rogach pokrowca jest on łatwy do przymocowania nawet na bardzo grubym materacu.

Wodoodporny podkład na materac LULANDO posiada certyfikat Standard 100 by Oeko-Tex– Klasa I, co oznacza że wszystkie materiały, z których się składa spełniają najściślejsze wymagania stawiane produktom mającym kontakt z wrażliwą skórą niemowląt i małych dzieci.

Produkt wyprodukowany w UE.

 

Skład: 82% Bawełna; 18% Poliester; Membrana 100% Poliuretan

 

Sposób pielęgnacji:

Można prać w pralce w temperaturze do 90 stopni Celsjusza

Można suszyć w suszarkach automatycznych w temperaturze do 70 stopni Celsjusza

 

EAN: 5902659884275