Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

Podkład do przewijania

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Podkład do przewijania – czystość przede wszystkim

Podkład do przewijania sprawia, że zmiana pieluszki u maluszka przebiega zdecydowane wygodniej i bezstresowo. Tym bardziej że rodzice tę czynność powtarzają kilkanaście razy w ciągu dnia, co naprawdę jest dla nich nie lada wyzwaniem. Podkład do przewijania można rozłożyć praktycznie wszędzie.

W domu najczęściej podkładem zabezpiecza się przewijak lub łóżeczko. Natomiast w miejscach publicznych czy w podróży mogą wyskoczyć niespodziewane „sytuacje awaryjne”, w których zmiana pieluszki jest wręcz konieczna. W takich momentach podkład do przewijania jest bardzo pomocny. Podkład do przewijania zajmuje niewiele miejsca w torbie, dlatego warto go zawsze nosić przy sobie.

W jaki sposób wybrać podkład do przewijania?

Podkład do przewijana to prosta rzecz, ale za to niesamowicie pomocna w opiece nad maluszkiem. Aby zapewnić maluszkowi komfort, higienę i bezpieczeństwo należałoby wybrać podkład uszyty tylko i wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Najlepiej, żeby tkaniny były:
• miękkie i miłe w dotyku,
• oddychające i doskonale odprowadzające wilgoć,
• niewywołujące podrażnień ani żadnych alergii.

Te cechy ma podkład do przewijania ze znakiem wyrobów włókienniczych Standard 100 by Oeko-Tex -Klasa I, co oznacza, że produkt jest bezpieczny i przyjazny dla delikatnej skóry dziecka.