Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

LULANDO Art Collection Ochraniacz Braid Velvet 300cm – Szary

239.00 

Ochraniacz Braid Velvet pełniący funkcję izolatora, wyciszy i odseparuje malucha, wytwarzając mu przy okazji spokojną aurą. Poza tym produkt wyróżnia się estetycznym wyglądem, który powoduje, że pokoik nabiera wyjątkowości oraz nowoczesnego charakteru. Wszystkie materiały, z których został wykonany są oznaczone znakiem Standard 100 by Oeko- Tex.

Dostępność: Na stanie

SKU: BF00000209 Kategorie: , ,

Mamo, tato chcecie zapewnić maleństwu wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas snu?

Marka LULANDO ma doskonałe rozwiązanie, jakim jest ochraniacz w formie warkocza do łóżeczka, chroniący delikatną główkę dziecka przed zderzeniem z drewnianymi, twardymi szczebelkami. Oferowany produkt, pełniący funkcję izolatora, wyciszy i odseparuje malucha, wytwarzając mu przy okazji spokojną aurą. Dzięki tej przyjemniej harmonii odpłynie ono z łatwością do kolorowej krainy snów. W przypadku, gdy pociecha śpi z rodzicami w jednym łóżku, warto wydzielić mu strefę bezpiecznego komfortu za pomocą warkocza, by zapewnić jej zdrowy i spokojny sen. Starsze dziecko też będzie miało ogromną radość z warkocza LULANDO, traktując go jako miękką przytulankę podczas codziennej zabawy albo jako wygodne oparcie podczas czytania książeczki w pozycji leżącej na podłodze. Poza tym produkt wyróżnia się estetycznym wyglądem, który powoduje, że pokoik nabiera wyjątkowości oraz nowoczesnego charakteru. Niewątpliwie ochraniacz ten będzie trafionym elementem dekoracyjnym.

Marka LULANDO dba o to, by w produkcji artykułów wykorzystywano tkaniny wyłącznie wysokiej jakości. Warkocz z serii Art Collection został‚ wykonany z miękkiej i pluszowej w dotyku dzianiny VELVET, która przypomina aksamit lub welur. Wypełniacz produktu stanowi oddychające i antyalergiczne włókno silikonowe. Cechuje go niezwykła miękkość, puszystość, co sprawia, że warkocz będzie sprężysty przez długi czas. Wszystkie materiały są oznaczone znakiem Standard 100 by Oeko- Tex. Warkocz LULANDO mocowany jest do łóżeczka za pomocą czterech, bawełnianych tasiemek (2 cm), które po zawiązaniu tworzą ładne, dekoracyjne kokardki. Po rozpakowaniu należy produkt delikatnie uformowaną, nadając mu właściwy kształt. Najlepszy efekt warkocza można uzyskać po uprzednim rozciągnięciu – wówczas jego długość wyniesie 300 cm.

Wymiary: 300 cm (dł.) x 17 cm (wys.)
Wymiary mogą różnić się o +/- 2 cm.

Okrycie wierzchnie: 100% Poliester
Wypełnienie: 100% Poliester

EAN: 5902659886491