Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

Ochraniacze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Ochraniacze LULANDO zapewnią maleństwu bezpieczny sen

Ochraniacze, z wyglądu przypominające wałek, tworzą przytulne i bezpieczne miejsce do spania dla malucha. Uchodzą one za niezbędny element wyposażenia łóżeczka, który zabezpiecza delikatną główkę maluszka przed uderzeniem o drewniane szczebelki. Ochraniacze też izolują od bodźców zewnętrznych m.in. dźwięku czy światła.

Ochraniacze są idealnym rozwiązaniem dla tych maluchów, które wiercą się i zmieniają swoje pozycje w trakcie snu, m.in. wystawiając nóżkę poza szczebelki, albo leżąc w poprzek łóżeczka. Zadaniem tego produktu jest zapewnić dziecku bezpieczny i spokojny sen zarówno w dzień, jak i nocy.

Ochraniacze LULANDO – funkcjonalność i ciekawy wygląd w jednym

Nasze ochraniacze są doskonałym połączeniem funkcjonalności i estetyki, dzięki temu potrafią w mig odmienić wystrój łóżeczka. Ich ciepła i stonowana kolorystyka dodaje mu wyjątkowego charakteru. Ochraniacze są dostępne w ciekawych odcieniach. Mama może wybrać taki kolor produktu, który będzie najlepiej współgrał z głównymi elementami wyposażenia łóżeczka (m.in. kompletem pościeli).

Miłe w dotyku ochraniacze rosną razem z dzieckiem. Kiedy maluszek będzie już nieco większy, może się do niego przytulać jak do najukochańszego misia albo wykorzystać jako atrybut do codziennej zabawy. Podobnie rodzice mogą dzięki ochraniaczowi wydzielić strefę bezpiecznego komfortu dla maleństwa w łóżku sypialnianym.

Ochraniacze ze znakiem bezpieczeństwa Standard 100 by Oeko-Tex

Stylowe ochraniacze zostały wykonane z certyfikowanej bawełny, która jest przyjazna i bezpieczna w kontakcie z wrażliwą skórą dziecka. Wypełnienie produktu stanowi wysokopuszysta włóknina silikonowa, która ma właściwości antyalergiczne, nie chłonie wilgoci i nie wydziela żadnych związków chemicznych.