Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

Mata do przewijania

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Mata do przewijania – niezastąpiony kompan podróży z pociechą

Mata do przewijania jest nieocenionym pomocnikiem w zmianie pieluszki u malucha zarówno w domu, podróży, jak i na spacerze. To pewnego rodzaju ułatwienie dla rodziców, którzy w różnych warunkach (m.in. na placu zabawach czy w parku, przychodni, restauracji, stacji benzynowej) mogą przewinąć dziecko z zachowaniem odpowiednich warunków higienicznych. Dzięki macie do przewijania Mama może szybciej i sprawniej przeprowadzić czynność pielęgnacyjną, co jest dla maluszka mniej stresujące.

Mata do przewijania w wydaniu kompaktowym idealnie usprawnia zmianę pieluszki podczas spaceru i w podróży. Jest lekka, poręczna i zajmuje niewiele miejsca, więc warto nosić ją w torbie. Rozkładanie maty też nie jest wcale skomplikowanie – w prosty i wygodny sposób można ją rozłożyć i złożyć.

Niektóre modele mat do przewijania wyposażone są w różnej wielkości kieszonki, w których można przechowywać kosmetyki do pielęgnacji malucha, chusteczki nawilżane czy pieluszki. Mają też pasek, za pomocą którego mogą matę przyczepić do stelaża wózka dziecięcego.

Z jakiego materiału mata do przewijania jest najlepsza?

Odpowiedź jest prosta, a mianowicie idealnie sprawdza się mata do przewijania wykonana z materiału wodoodpornego. Dlatego, że jest łatwa w utrzymaniu czystości i niezwykle trwała. W razie potrzeby można przetrzeć matę nawilżoną lub wilgotną chusteczką i nie ma śladu po zabrudzeniu. Ważne jest, by materiał perfekcyjnie przylegał do podłoża i nie przesuwał się w trakcie użytkowania.