Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

Mata dla dziecka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Mata dla dziecka

Mata dla dziecka ma za zadanie wytworzyć przytulną i spokojną aurę w kojcu podczas zabawy, która pozytywnie wpłynie na rozwój zmysłów maluszka, a z czasem jego wyobraźni i spostrzegawczości. Mata dla dziecka pełni funkcję stymulującą, ale także dostarcza małemu użytkownikowi mnóstwo frajdy. Niemowlak, leżąc na brzuszku, może obserwować otoczenie oraz zaznajamiać się z kolorami i dźwiękami. Z kolei starsze dziecko wykorzysta matę do kreatywnej zabawy na podłodze, na przykład traktując ją jako tratwę unoszącą się na wzbudzonym morzu.

Niewątpliwie mata dla dziecka upiększy też każdy pokoik dziecięcy. Za sprawą nowoczesnego designu ożywi wnętrze, wywołując w nim ciepłą i przytulną atmosferę. Dzięki zarysowanej granicy między podłogą mata dla dziecka zapewnia mu wysoki komfort podczas leżakowania czy siedzenia.

Z jakich materiałów wykonana jest mata dla dziecka?

Mata dla dziecka to bezpieczny produkt ze światowym znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych Standard 100 by Oeko-Tex. Oznacza to, że przeznaczona jest dla maluchów z wrażliwą skórą. Mata dla dziecka nie ma żadnych twardych ani ostrych elementów. Uszyta została z wysokiej jakości materiałów, które są niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku. Wypełnienie maty dla dziecka stanowi włóknina poliestrowa, która ma właściwości antyalergiczne.