Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

Poduszka do karmienia

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Poduszka do karmienia – wygoda dla Mamy i jej maluszka

Poduszka do karmienia najczęściej występuje w kształcie rogala ma za zadanie ułatwić karmienie zarówno piersią, jak i butelką. Niezwykle pomocnym produktem jest poduszka do karmienia, która powstała z myślą o najmłodszych i ich rodzicach.

Ergonomiczny kształt poduszki do karmienia zapewnia odpowiednią i komfortową pozycję nie tylko Mamie, ale też dziecku. Kobieta karmiąca nie musi trzymać maluszka na rękach, tylko może spokojnie położyć go na miękkiej poduszce. Dzięki temu jej plecy nie są obciążone, a ramiona są bardziej rozluźnione.

Poduszka do karmienia z etykietką znaku bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych Standard 100 by Oeko-Tex–Klasa I jest przyjazna i bezpieczna dla wrażliwej skóry maluszka. Starannie uszyta z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów m.in. ze 100% bawełny, miękkiej w dotyku dzianiny Velvet lub pluszowego materiału Minky. Poduszka do karmienia występuje w różnych kształtach i kolorach.

Inne zastosowanie poduszki do karmienia

Wiele Mam przyznaje, że nie wyobraża sobie pierwszych miesięcy życia pociechy bez poduszki do karmienia. Jak maluch nieco podrośnie, poduszki do karmienia można używać jako podparcia podczas nauki siadania lub jako ukochanej przytulanki do spania i codziennej zabawy. Ponadto poduszka do karmienia idealnie wpasuje się w wystrój każdego pokoiku dziecięcego zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.