Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

LULANDO Poduszka U – Białe gwiazdki na szarym tle

219.00 

Poduszka U różni się wielkością, kształtem, jakością materiałów, a także funkcjonalnością od zwykłej poduszki. Pomaga ona nie tylko w zapewnieniu wygodnej pozycji do snu, ale przede wszystkim pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdrowie kobiety ciężarnej. Może również posłużyć jako pomocnik do karmienia swojej pociechy.

Dostępność: Na stanie

SKU: BF00000480 Kategorie: ,

Poduszka U od zwykłej poduszki różni się niemal wszystkim – wielkością, kształtem, jakością materiałów, a także funkcjonalnością. Pomaga ona nie tylko w zapewnieniu wygodnej pozycji do snu, ale przede wszystkim pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdrowie kobiety ciężarnej.

Poduszkę U dla kobiet w ciąży cechuje wyjątkowo szerokie spektrum zastosowań, na przykład sprawdza się też jako podnóżek dla zmęczonych i opuchniętych nóg, który zapewnia im odpowiednie podparcie w każdej pozycji. Kolejne przykłady zastosowania poduszki są cenną radą dla świeżo upieczonej mamy. Może ona wykorzystać ten miękki produkt jako pomocnika podczas karmienia pociechy nie tylko w pozycji siedzącej, ale także leżącej. Natomiast w późniejszym okresie rozwoju dziecka doskonale posłuży mu jako podparcie, na przykład przy pierwszych próbach siadania.

Produkt LULANDO wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Poszewka poduszki została uszyta z 100% bawełny, a wszyty zamek błyskawiczny z pojedynczym suwakiem ułatwia utrzymanie jej w czystości. Jej środek wypełniają antyalergiczne włókna poliestrowe. W efekcie tego poduszka doskonale dopasowuje się do ciała, zachowując swoją miękkość, puszystość i sprężystość przez długi czas. Materiały (bawełna, i wypełnienie) wykorzystane do jej produkcji spełniają surowe wymagania humanoekologiczne dla osób o wrażliwej skórze. Ich najwyższa jakość została potwierdzona znakiem bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard – Klasa I. Poduszka LULANDO stanie się idealnym, praktycznym i wielofunkcyjnym towarzyszem dla kobiety nie tylko podczas ciąży, ale także po narodzinach maluszka.

Wymiary: 130 cm x 100 cm

Materiał wierzchni: 100% Bawełna

Wypełnienie: 100% antyalergiczny Poliester

EAN: 5902659884589