Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

Poduszka ciążowa

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Poduszka ciążowa – na zdrowy i spokojny sen

Poduszka ciążowa przeznaczona jest dla przyszłych Mam, które borykają się w okresie ciąży m.in. z różnymi dolegliwościami fizycznymi czy bezsennością. Stanowi ona świetne podparcie dla kręgosłupa i rosnącego brzuszka. Poduszka ciążowa zapewni też kobietom w ciąży wysoki poziom komfortu podczas snu, a oprócz tego przyniesie niesamowitą ulgę i wyeliminuje niewygodę zarówno w pozycji leżącej, jak i siedzącej. Poduszka ciążowa stanie się idealnym, praktycznym i wielofunkcyjnym towarzyszem dla kobiety nie tylko podczas ciąży, ale także po narodzinach maluszka.

Poduszka ciążowa różni się od zwykłej poduszki niemal wszystkim – wielkością, kształtem, jakością materiałów i funkcjonalnością. Elastyczne wypełnienie poduszki sprawia, że idealnie dostosowuje się do ciała. Dzięki temu kobieta w ciąży może przyjąć pozycję leżącą, która jest zdrowa dla maluszka przebywającego jeszcze w brzuszku.

Poduszka ciążowa stała się hitem wśród kobiet spodziewających się dziecka. W zależności od rodzaju może ona przyjmować różne kształty. W naszym sklepie LULANDO dostępna jest:
• poduszka ciążowa typu C tzw. rogal lub banan,
• poduszka ciążowa typu U,
• poduszka ciążowa prosta.

Z jakich materiałów wykonane są nasze poduszki ciążowe?

Każda poduszka ciążowa szyta jest w polskiej szwalni z najwyższą starannością. Do jej produkcji została wykorzystana wyłącznie certyfikowana bawełna, która jest przyjazna i bezpieczna dla kobiet w ciąży oraz Mam. Wypełnienie poduszki stanowi włóknina zachowująca swoją miękkość, puszystość i sprężystość przez długi czas.