Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

LULANDO Zestaw Baldachim i Mata Zoja – Szary

299.00 

Baldachim zapewnia dzieciom poczucie bezpieczeństwa, chroni przed insektami, tłumi głośne dźwięki. Można go zawiesić nad łóżkiem dziecka lub w innym miejscu i stworzyć przytulne, niezwykłe miejsce do odpoczynki i zabawy. Baldachim oraz mata wykonane zostały w 100% z bawełny, mata wypełniona została antyalergiczną miękką włókniną.

Dostępność: Na stanie

W skład zestawu wchodzi baldachim, okrągła miękka mata (oba produkty wykończone falbanką), hak do zamocowania baldachimu w suficie oraz obręcz do baldachimu. 

Całość stanowi oryginalną, stylową ozdobę dziecięcego pokoju. Baldachim zapewnia dzieciom poczucie bezpieczeństwa, chroni przed insektami, tłumi głośne dźwięki. Można go zawiesić nad łóżkiem dziecka lub w innym miejscu i stworzyć przytulne, niezwykłe miejsce do odpoczynki i zabawy. Baldachim oraz mata wykonane zostały w 100% z bawełny, mata wypełniona została antyalergiczną miękką włókniną. Materiały użyte do wykonania baldachimu i maty posiadają certyfikat TÜVRheinland® (bawełna) oraz Standard 100 by OekoTex® (włóknina) co oznacza że materiały, z których się składają spełniają wymagania bezpieczeństwa chemicznego stawiane produktom mającym kontakt ze skórą.

Zestaw ZOJA został zapakowany w ekologiczne, ozdobne pudełko – idealnie sprawdzi się jako na prezent. Zestaw baldachim i mata został wyprodukowany w Polsce z zachowaniem najwyższej staranności, wyłącznie z materiałów od europejskich producentów.

Ostrzeżenie: Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej

Wymiary:

Długość baldachimu : 240 cm (+ tasiemka do zawieszenia o długości około 30 cm)

Średnica obręczy: 50 cm 

Średnica maty: 100 cm

Wymiary mogą różnić się o +/- 3 cm.

 

Skład: 

Baldachim: 100% Bawełna

Mata: 100% Bawełna / 100% Poliester

 

Sposób pielęgnacji:

Można prać w pralce w temperaturze 40 stopni Celsjusza

Baldachim przed rozwieszeniem należy uprasować

EAN: 5902659885258