Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

LULANDO Art Collection Mata Braid Velvet – Roses

339.00 

Mata Braid Velvet jest doskonałym rozwiązaniem dla niemowlaków, które zamiast leżenia w łóżeczku wolą poznawać otaczający świat. Maluchy na miękkiej macie mogą aktywnie spędzać czas m.in. trenować pierwsze samodzielne umiejętności ruchowe, próbować swoich sił w raczkowaniu albo bawić się ulubionymi przytulankami.  Po odczepieniu warkocza od maty dla dzieci można wykorzystać go też na różne sposoby, na przykład jako wkładkę ograniczającą przestrzeń w wózku w celu utrzymania stabilnej pozycji dziecka podczas spaceru.

Dostępność: Na stanie

Podłoga jest ulubionym miejscem zabaw zarówno dla niemowlaków, jak i małych dzieci, które uwielbiają rozkładać klocki, lalki i misie po kątach. Misją rodziców jest znalezienie kreatywnego rozwiązania, które pozwoli najmłodszym na pełne wykorzystanie niezliczonych zasobów energii na dywanie w pokoiku. Nie muszą oni szukać daleko, ponieważ marka LULANDO ma niezwykłą propozycję, jaką jest okrągła mata do zabawy Braid VELVET z serii Art Collection.

Produkt LULANDO składa się z dwóch części – maty oraz warkocza, połączonych ze sobą 12 tasiemkami, które po zawiązaniu tworzą ładne, dekoracyjne kokardki. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla niemowlaków, które zamiast leżenia w łóżeczku wolą poznawać otaczający świat. Maluchy na miękkiej macie mogą aktywnie spędzać czas m.in. trenować pierwsze samodzielne umiejętności ruchowe, próbować swoich sił w raczkowaniu albo bawić się ulubionymi przytulankami. Natomiast starsze dziecko też będzie miało ogromną frajdę z użytkowania produktu, traktując go jako atrybut zapewniający kreatywną zabawę na podłodze.

Po odczepieniu warkocza od maty dla dzieci można wykorzystać go też na różne sposoby, na przykład jako wkładkę ograniczającą przestrzeń w wózku w celu utrzymania stabilnej pozycji dziecka podczas spaceru. Warkocz też sprawdzi się doskonale jako element dekoracyjny zarówno w łóżeczku, jak i w pokoiku dziecięcym, nadając im nowoczesnego i przytulnego charakteru.
Wierzch maty do zabawy dla dzieci stanowi 100% bawełna, ozdobiona autorskim wzorem, a jej spód wyłożono antypoślizgowym oraz wodoodpornym materiałem. Środek produktu wypełniono grubą oraz oddychającą włókniną poliestrową z właściwościami antyalergicznymi. Natomiast warkocz uszyto z miękkiej i pluszowej w dotyku dzianiny VELVET, której struktura przypomina aksamit lub welur. Dodatkowo produkt LULANDO został przepikowany ręcznie w kilku miejscach, tym samym nadając mu niepowtarzalnego wyglądu. Materiały wykorzystane do produkcji pochodzą wyłącznie od renomowanych europejskich dostawców. Jakość bawełny i wypełniacza została potwierdzona certyfikatem Standard 100 by Oeko-Tex – Klasa I, a z kolei sam VELVET posiada Oeko-Tex – Klasa II.

Wymiary maty Braid VELVET:
Średnica maty: 100 cm (+/- 2 cm)
Długość warkocza: 310 cm (+/- 3 cm)

 

Skład maty Braid VELVET:
Materiał wierzchni: 100% Bawełna
Materiał na spodzie: 100% Poliester, nakrapiania wykonane z PCV
Wypełnienie: 100% antyalergiczny Poliester

EAN: 5902659886019