Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

Basen z kulkami

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  • LULANDO Basen z piłeczkami – Różowy

    Suchy basen z piłeczkami gwarantuje świetną zabawę, pozytywnie wpływa na rozwój ruchowy dziecka oraz doskonali umiejętności panowania nad ciałem. To także świetna metoda na rozluźnienie mięśni. Cała konstrukcja basenu jest wykonana z certyfikowanej miękkiej i stabilnej pianki. Pokrowiec uszyty jest z przyjemnego w dotyku welurowego materiału.

    399.00  Czytaj dalej
  • LULANDO Basen z piłeczkami Szary

    Suchy basen z piłeczkami gwarantuje świetną zabawę, pozytywnie wpływa na rozwój ruchowy dziecka oraz doskonali umiejętności panowania nad ciałem. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu oraz na dworze w ciepłe dni dzięki zastosowaniu na spodzie basenu tkaniny odpornej na przetarcia i wilgoć. Cała konstrukcja basenu jest wykonana z certyfikowanej miękkiej i stabilnej pianki. Pokrowiec uszyty jest z przyjemnego w dotyku welurowego materiału.

    399.00  Czytaj dalej

Basen z kulkami – alternatywa placu zabaw

Basen z kulkami to substytut placu zabaw w zaciszu domowym, który zapewnia ogrom prawdziwej radości. Wyjątkowość basenu z kulkami tkwi w jego prostym designie. Z racji na swój kształt i pastelowe kolory daje spore możliwości aranżacyjne – basen z kulkami znajdzie miejsce zarówno w pokoiku dziecięcym, jak i salonie. Można go też postawić w ogródku lub na tarasie w piękną, słoneczną pogodę.

Basen z kulkami jest idealną zabawką dla każdego dziecka niezależnie od wieku – sprawdza się zarówno dla niemowlaka, jak i dla trzylatka. Rodzice mogą śmiało wykorzystywać basen z kulkami jako kojec dla rocznego maluszka.

Basen z kulkami to również pomysł na wyjątkowy prezent dla pociechy z okazji urodzin, który zapewni mu rozrywkę niczym jak w „Małpim Gaju”.

Przed zakupem warto sprawdzić, czy kulki zostały wykonane z nietoksycznych materiałów, objętych certyfikatem spełniającym wszystkie normy bezpieczeństwa. Bo dobro dziecka jest przecież najważniejsze!

Co daje maluchowi zabawa w basenie z kulkami?

Nurkowanie między basenie z kulkami dostarcza maluchowi zabawy na wielu płaszczyznach. Kolorowe piłeczki wypełniają środek basen, a zabawa nimi przynosi same korzyści dla maluszka m.in.:
• rozwijają kreatywność i wyobraźnię,
• pozytywnie wpływa na jego zdolności wzrokowe i motorykę,
• ćwiczy jego chwyt,
• trenuje mięśnie,
• uczy nazywania i odróżniania kolorów.