Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

Poduszka do wózka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Poduszka do wózka – miły towarzysz podczas spacerów

Poduszka ma za zadanie zapewnić maluszkowi odpowiedni komfort i zabezpieczyć jego delikatną główkę przed wstrząsami podczas spacerów. Z poduszką do wózka rodzice mogą śmiało ruszać z pociechą na wycieczkę! Dziecko niewątpliwie polubi ją ze względu na jej niezwykłą miękkość. Wtulając się w nią, łatwiej odpłynie do magicznej krainy snów, a poza tym w wygodniejszej i stabilnej pozycji siedzącej może też odkrywać i zachwycać się urokami otaczającego świata, m.in. jego kolorami, odgłosami ptaków albo dźwiękami życia miejskiego.

Co prawda poduszka jest przeznaczona do wózka, ale zawsze można znaleźć jej inne praktyczne zastosowanie. Poduszka do wózka pełni też funkcję maskotki w łóżeczku dziecięcym, do której
maluszek może się przytulić w nocy. Wywołuje ona aurę ciepła i niezwykłej przytulności. Jak dziecko już podrośnie, sprawdzi się też jako poduszka do samochodu podczas długich podróży.

Poduszka do wózka – estetyczne wykonanie

Rodzice powinni uważnie sprawdzać, by dziecko otaczało się przyjaznymi i bezpiecznymi rzeczami dla jego zdrowia. Właśnie takim produktem jest poduszka do wózka uszyta z materiałów przeznaczonych dla maluchów, czyli potwierdzonych znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych Standard 100 by Oeko-Tex. Połączenie 100% bawełny z pluszową dzianiną Minky zapewniają uczucie miękkości i sprężystości, ale także są odpowiednie dla wrażliwej skóry maluszka.