Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

Mufka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Mufka – gadżet do wózka dziecięcego

Mufka powstała z myślą o nowoczesnych rodzicach, którzy chcą zapewnić sobie odpowiednie i komfortowe warunki podczas codziennych przechadzek z pociechą. Mufka ociepli dłonie Mamy lub Taty oraz chroni je przed różnymi kaprysami pogodowymi (np. w srogą zimę czy chłodną, deszczową jesień). Sprawi, że spacery staną się przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Mufka ma uniwersalny rozmiar i pasuje niemal do większości wózków dziecięcych. Zazwyczaj można ją przyczepić za pomocą rzep lub zatrzasków do rączki wózka. Dodatkowo mufka jest łatwa w użytkowaniu – nie ogranicza swobody ruchów. Rodzic, jak pojawi się taka potrzeba, w kilka sekund może wyswobodzić dłonie z ochraniacza, by na przykład poprawić maluchowi czapeczkę.

Mufka, czyli połączenie funkcjonalności z estetyką

Oprócz podstawowej funkcji mufka zachwyca też walorami estetycznymi. Upiększa ona wózek dziecięcy i jednocześnie nadaje mu nowoczesności. Coraz częściej sprawdza się jako wyjątkowy pomysł na prezent z okazji między innymi baby shower. Przyszła Mama ucieszy się, że jest już przygotowania na przyjście pociechy i nadejście zimy.

Ogromną zaletą mufki jest to, że wykonana jest z wodoodpornej tkaniny, a środek ma wypełniony mięciutkim w dotyku futerkiem. Warto sprawdzić przed zakupem, czy materiały są objęte światowym znakiem bezpieczeństwo wyrobów włókienniczych takim jak: Standard 100 by Oeko-Tex – Klasa I.