Lulando – akcesoria dla dzieci i rodziców

Akcesoria do wózka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Akcesoria do wózka

Akcesoria do wózka są to praktyczne produkty, które wzbogacą wnętrze „pojazdu” malucha. Mimo kaprysów pogody zarówno mały podróżnik, jak i jego rodzic powinni mieć zapewniony wysoki poziom komfortu.

W naszym sklepie dostępne są stylowe, nowoczesne i funkcjonalne akcesoria do wózka dla małych i dużych pociech. Mamy szeroki wybór między innymi otulaczy, poduszek i śpiworków do wózków, które zostały zaprojektowane z miłości do dzieci. Każdy z tych produktów wykonany jest z przyjaznych i bezpiecznych materiałów ze znakiem wyrobów włókienniczych Standard 100 by Oeko-Tex – Klasa I. Wyróżnią się one wyjątkowym designem, ciekawą pastelową lub bardziej żywą kolorystyką oraz wielością zastosowań. Niektóre akcesoria do wózka, takie jak śpiworki czy poduszki, można z powodzeniem stosować też w łóżeczkach lub w fotelikach samochodowych.

Pomyśleliśmy również o rodzicach i wykonaliśmy dla nich mufkę, czyli ciepłe okrycie na dłonie. Świetnie sprawdza się podczas jesiennych i zimowych spacerów z pociechą. W takich chwilach są one naprawdę praktyczne! Mufki są w uniwersalnym rozmiarze i pasują do większości wózków dziecięcych. Montaż jest bardzo prosty i nie wymaga większego wysiłku. Mufki przypina się za pomocą nap do rączki wózka.

Akcesoria do wózków Lulando – mnogość rozwiązań

Nasze akcesoria do wózków cieszą się zainteresowaniem wśród rodziców. Lubią je za to, że są:
• wielofunkcyjne,
• starannie i solidnie wykonane,
• designerskie.

Akcesoria do wózka spełniają właściwie swoje zadanie, a przy tym jeszcze pięknie wyglądają! Nadają się one zarówno do wózków głębokich, jak i spacerowych. Umilają każdy spacer dziecku i Mamie. Sprawiają, że przechadzka w mroźny dzień może być naprawdę przyjemna.
Zapoznaj się z naszą ofertą wygodnych i bezpiecznych akcesoriów do wózków dziecięcych już dziś!